NASZA KADRA
Jesteśmy bardzo dumni z naszych nauczycieli i pracowników. Większość z nich jest z nami już od wielu lat - są wierni nam i Pedagogice Montessori. Dzięki temu udało się stworzyć niepowtarzalny klimat, zapracować na zaufanie Rodziców oraz zapewnić dzieciom w pełni profesjonalną ofertę pedagogiczną.
Z dziećmi w naszych placówkach na stałe pracują:
Barbara Sokołowska
Wicedyrektor przedszkola, pedagog specjalny, nauczyciel akademicki,
terapeuta SI, wychowawca grupy Zielonej.
Jest z nami od początku.
Przedszkole ul. Pobożnego
Anna Bielicka - Rozpara
Wicedyrektor przedszkola, nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania zintegrowanego, pedagog specjalny, wychowawca grupy Zielonej.
Jest z nami od 2000 r.
Przedszkole ul. Prawnicza
Dariusz Skorupka
Wicedyrektor szkoły kl. I-III, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca grupy Niebieskiej.
Jest z nami od 2004 r.
Szkoła
Aleksandra Grabowska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
i nauczania zintegrowanego, pedagog specjalny, wychowawca grupy Niebieskiej.
Jest z nami od 2001 r.
Przedszkole ul. Prawnicza
Kamil Kowalewski
Polonista, nauczyciel techniki, wychowawca grupy Fioletowej.
Jest z nami od 2009 r.
Szkoła
Monika Grajczyk
Wicedyrektor kl. VII -VIII, nauczyciel pedagog oraz asystent dyrektora szkoły i przedszkola, wychowawca grupy Czerwonej kl. 7 i 8.
Jest z nami od 2017 r.
Szkoła
Agnieszka Dąbrowska-Woźniak
Nauczyciel plastyki, prowadząca zajęcia artystyczne, WOK, koordynator i wychowawca edukacji domowej w liceum.
Jest z nami od 2009 r.
Szkoła i liceum
Marzena Grudzińska
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca grupy Zielonej.
Jest z nami od 2010 r.
Szkoła
Emilia Darowska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie.
Jest z nami od 2010 r.
Szkoła
Anna Zalewska - Żohar
Nauczyciel języka polskiego i geografii, wychowawca w liceum, opiekun biblioteki szkolnej.
Jest z nami od 2010r.
Liceum
Magdalena Gładysz
Wicedyrektor Liceum, wychowawca w liceum, nauczyciel biologii i chemii.
Jest z nami od 2010r.
Liceum, Szkoła kl. VII-VIII
Justyna Drausowska
Nauczyciel matematyki, fizyki i przedsiębiorczości, wychowawca w liceum.
Jest z nami od 2011r.
Liceum
Natalia Milczarska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego.
Jest z nami od 2011 r.
Przedszkole ul. Prawnicza
Martyna Topolska
Nauczyciel francuskiego i hiszpańskiego, wychowawca gr. Turkusowej.
Jest z nami od 2011 r.
Szkoła i przedszkole
Anna Michalak
Logopeda, nauczyciel współorganizujący kształcenie.
Jest z nami od 2012 r.
Przedszkole i szkoła
Jolanta Kuraszkiewicz
Nauczyciel religii.
Jest z nami od 2014 r.
Przedszkole i szkoła
Anna Karczewska
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca grupy Pomarańczowej.
Jest z nami od 2014 r.
Szkoła
Ewelina Kędzierawska
Wicedyrektor kl. IV-VI, nauczyciel biologii i przyrody, wychowawca grupy Granatowej, koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu.
Jest z nami od 2015 r.
Szkoła
Beata Malec
Nauczyciel asystent.
Jest z nami od 2017 r.
Przedszkole Ul. Prawnicza
Paweł Malec
Nauczyciel religii.
Jest z nami od 2017 r.
Szkoła i liceum
Bertrand Abramczyk
Nauczyciel muzyki, prowadzący projekt muzyczny i radiowy w liceum, nauczyciel opiekun.
Jest z nami od 2018 r.
Szkoła i liceum
Paulina Kołakowska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie, pedagog przedszkolny (wcześniej nauczyciel asystent w przedszkolu).
Jest z nami od 2018 r.
Szkoła
Agnieszka Dybczyńska
Nauczyciel języka francuskiego, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel współorganizujący kształcenie.
Jest z nami od 2018 r.
Przedszkole, szkoła, liceum
Pavlo Pliskunov
Nauczyciel języka angielskiego, filozofii i etyki, wychowawca gr. Zielonej w kl. VII-VIII.
Jest z nami od 2018 r.
Szkoła i liceum
Ignacio Mateja
Nauczyciel języka hiszpańskiego, edukacji dla pokoju oraz biznesu i zarządzania, wychowawca gr. Czerwonej w liceum.
Jest z nami od 2019 r.
Szkoła i liceum
Maria Gładykowska
Nauczyciel asystent wychowania przedszkolnego.
Jest z nami od 2019 r.
Przedszkole ul. Pobożnego
Edyta Seroczyńska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie i nauczyciel opiekun.
Jest z nami od 2019 r.
Szkoła
Sylwia Marcinkowska
Nauczyciel chemii, pedagog specjalny w liceum.
Jest z nami od 2021 r.
Szkoła kl. VII-VIII i liceum
Paweł Gładysz
Nauczyciel informatyki.
Jest z nami od 2021 r.
Szkoła kl. VII-VIII i liceum
Magdalena Kobak
Nauczyciel języka angielskiego i pracy własnej.
Jest z nami od 2021 r.
Przedszkole i szkoła
Wojciech Duda
Pedagog szkolny.
Jest z nami od 2021 r.
Szkoła i liceum
Iryna Molchanova
Nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel pracy własnej.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Renata Chmielecka
Pedagog szkolny, terapeuta, nauczyciel współorganizujący kształcenie i koordynator zespołu wczesnego wspomagania.
Jest z nami od 2021 r.
Szkoła i przedszkole
Agnieszka Sugier
Psycholog i koordynator zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła i liceum
Paweł Ratkowski
Nauczyciel wychowania fizycznego, koordynator wolontariatu w liceum.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła kl. VII-VIII i Liceum
Marek Kulasza
Nauczyciel WOS (poziom rozszerzony).
Jest z nami od 2022 r.
Liceum
Nadiia Moskal
Nauczyciel języka niemieckiego.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła kl. VII-VIII, liceum i przedszkole ul. Prawnicza
Marta Różalska
Logopeda, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła i liceum
Sławomir Gajda
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa i przedsiębiorczości, prow. doradztwo zawodowe.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła kl. VII-VIII i liceum
Dawid Olszewski
Nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel opiekun i nauczyciel świetlicy.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Paulina Ratajczak
Neurologopeda/logopeda, nauczyciel współorganizujący kształcenie oraz terapeuta.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Magdalena Mańkowska
Pedagog szkolny.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Dariusz Ogrodowczyk
Nauczyciel etyki i nauczyciel opiekun.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Elżbieta Kania-Chojnacka
Asytent nauczyciela.
Jest z nami od 2022 r.
Przedszkole ul. Pobożnego
Uliana Hirniak
Nauczyciel języka polskiego i wychowania do życia w rodzinie.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła kl. IV-VIII oraz liceum
Iryna Ilyina
Nauczyciel asystent uczniów obcojęzycznych, nauczyciel opiekun.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Piotr Motas
Nauczyciel historii, HIT oraz WOS, wychowawca gr. Żółtej w liceum.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła kl. VII-VIII i liceum
Weronika Małocha
Nauczyciel wychowania fizycznego kl. I-III.
Jest z nami od 2022 r.
Szkoła
Karolina Dybiec
Wychowawca grupy Brązowej, nauczyciel języka niemieckiego.
Jest z nami od 2023 r.
Szkoła kl. I-VI, Przedszkole ul. Pobożnego
Dominik Ferenc
Nauczyciel matematyki
Jest z nami od 2024 r.
Szkoła kl. IV-VIII
Eleonora Mazurkiewicz
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie.
Jest z nami od 2023 r.
Szkoła
Andrzej Porucznik
Nauczyciel historii i nauczyciel opiekun.
Jest z nami od 2023 r.
Szkoła kl. IV-VI
Klaudia Saniewska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie.
Jest z nami od 2023 r.
Przedszkole ul. Pobożnego
Katarzyna Koźluk
Asystent nauczyciela.
Jest z nami od 2023 r.
Przedszkole ul. Pobożnego
Łukasz Bobruk
Nauczyciel geografii.
Jest z nami od 2023 r.
Szkoła kl. VII-VIII i liceum
Maksymilian Bartoszewski
Nauczyciel języka angielskiego.
Jest z nami od 2023 r.
Liceum
Agnieszka Mierzejewska
Nauczyciel terapeuta pedagogiczny.
Jest z nami od 2023 r.
Szkoła
Mateusz Mieszkowski
Psycholog
Jest z nami od 2023 r.
Szkoła i przedszkole ul. Pobożnego
Adrianna Gałecka
Asystent nauczyciela.
Jest z nami od 2023 r.
Przedszkole Prawnicza
Alicja Silska -Kluza
Nauczyciel psycholog, nauczyciel współorganizujący kształcenie.
Jest z nami od 2024 r.
Szkoła
Obecnie przebywają na urlopie macierzyńskim/ rodzicielskim/ wychowawczym:
Dorota Piotrowska - nauczyciel wychowania przedszkolnego. Jest z nami od 2011 r. Przedszkole
Beata Szymoniak - nauczyciel wychowania przedszkolnego. Jest z nami od 2009 r. Przedszkole
Magdalena Woźniak (Kosiorek) - nauczyciel języka polskiego, wychowawca. Jest z nami od 2018 r. Szkoła kl. VII-VIII
Joanna Oryszczak - nauczyciel języka niemieckiego. Jest z nami od 2011 r. Przedszkole, szkoła i liceum
Renata Michalska (Krakówka) -nauczyciel matematyki, fizyki, geografii, wychowawca gr. Czerwonej kl. VII-VIII. Jest z nami od 2016r.
Współpracują z nami również:
Andrzej Kądziołka (szachy)
Marcin Branas (robotyka)
Olga Jurga (tańce)
Tim Maglakelidze (zajęcia aikido i samoobrony)
Karolina Krawczyk (rytmika)